הדברים שלמדתי בזמן היכרויות מקוונות

הדברים שלמדתי בזמן היכרויות מקוונות

לפני שהפכתי לדייט מקוון ותיק, הייתה לי גישה של ניסוי באש. כשאני מסתכל אחורה על כמה מטעויות ההיכרויות המקוונות שלי, אני חושב "וואו, הלוואי שעשיתי עוד קצת מחקר על היכרויות באינטרנט לפני שיצאתי לשם." מדברים קטנים כמו לנעול נעליים חדשות בדייט לפני שפורצים אותן ולא לדעת איך לסיים דייט שלא הולך טוב, לנושאים הגדולים יותר כמו לא לתת למישהו דייט שני כי החלטתי שהוא "לא הטיפוס שלי" , לא להחליק ולשלוח הודעות באופן קבוע, לקחת דברים באופ

ן אישי מדי. למדתי בדרך הקשה איך לצאת לדייט מקוון בהצלחה.

חשוב לזכור שכולם – ואני מתכוון לכולם – חווים את אותם הדברים בעת היכרויות מקוונות. כשדיברתי סוף סוף עם אנשים אחרים שהיו גם היכרויות מקוונות והבנתי כמה אנשים כולם מתמודדים עם אותם מצבים וסוגים של אנשים שם בחוץ, זה גרם לי להרגיש הרבה יותר טוב עם הכל. לקח לי יותר משנתיים, בערך 100 דייטים, ולמדתי כמה שיעורים קשים כדי לפגוש את בן זוגי זה ארבע וחצי שנים. ואני עם השידוך המושלם בשבילי כי לקחתי את מה שלמדתי ויצאתי לפועל. 

3 עצות להיכרויות מקוונות

אני רוצה לחלוק איתכם כמה מהלקחים שלמדתי כדי שלא תצטרכו לעשות את אותן הטעויות שאני, ועוד רבים כמוני, עשיתי.

1. הרושם הראשוני שלך הוא לא תמיד הקובע

בואו נודה בזה, רוב האנשים עצבניים בדייט ראשון. הם עשויים לא להראות את חוש ההומור המצחיק שלהם או את התחביבים המעניינים שלהם או את צעדי הריקוד החמודים הבלתי אפשריים שלהם עד לכמה דייטים. אולי יש להם הרבה יותר ממה שהם מראים בפעם הראשונה שהם פגשו אותך.

2. אתה לא יכול להיות פסיבי בעת היכרויות באינטרנט

היו חודשים רבים שבזבזתי היכרויות מקוונות בהמתנה שאנשים יבקשו ממני לצאת. סוף סוף למדתי שאנשים רבים פשוט לוקחים יותר מדי זמן או שאולי אף פעם לא מזמינים אותך לצאת. אז התחלתי להיות פרואקטיבי. לא רק לבקש אנשים לצאת, אלא גם להקדיש זמן מדי יום להחליק ו/או לשלוח הודעות עם גפרורים. כפי שתשמעו אותי אומר שוב ושוב, אתה לא יכול להיות מתעסק כשזה מגיע להיכרויות באינטרנט.

3. לפתח עור עבה

כמה שאתה יכול, השתדלו לא לקחת דברים באופן אישי. רוב האנשים לא מתכוונים לשום דבר אישי כשהם נעלמים לאחר שליחת הודעות במשך מספר ימים. יש אנשים שלא מוכנים או שפשוט אין להם זמן, או שיש להם מספר גורמים מקילים אחרים בחייהם, שלמרבה הצער, לעולם לא תדעו. גם אם האדם לא רוצה לערוך דייט שני אחרי שתפגשו באופן אישי, אתם צריכים לזכור שהוא אפילו לא מכיר את אתה האמיתי עדיין (ראה שיעור מס' 1!). אם אתה מוריד כל מכה או דחייה בדייט שני באופן אישי, אתה תרגיש כל הזמן אכזבה מהיכרויות מקוונות.

מה אתה צריך לעשות בעת היכרויות מקוונות

כמו תמיד, נסו ליהנות עם היכרויות מקוונות. אחרי הכל, אם אתה רק חושב על זה כעל מטלה או כרע הכרחי, זה בדיוק מה שזה יהיה. אתה מוציא מזה מה שאתה מכניס לתוכו.  

רק זכור את 3 הטיפים שלי לדייטים מקוונים מוצלחים ולמצוא את השותף המושלם שלך.

כי לא כל אתר הכרויות נולד שווה

יש אתרים שפונים לציבור הדתי, יש אתרים שפונים לקהל הרוסי, יש אתרים לסטודנטים ואקדמאים, לקשר רציני ואפילו רק לסטוץ חד פעמי להיום בערב, ריכזנו עבורכם את הרשימה של האתרים הכי מובילים וכל אחד בקטגוריה שלו.

About the Author

lehakir

כתיבת תגובה