מה לא לעשות עם רוצים להחזיר את האקס

מה לא לעשות עם רוצים להחזיר את האקס

בואי נגיד, שבאופן היפותטי, אתמול בלילה חזרת קצת שיכורה, והחלטת לשלוח אל האקס הודעה בשעה 03:00 בבוקר בטח, זה נראה כמו רעיון חכם באותו הרגע…. עד למחרת בבוקר כאשר האלכוהול ירד ואז הבנת מה כתבת אתמול, זה החיים וזה קורה, אז סבבה החלטת להחזיר את האקס על החיים שלך, בואי לפחות לא נהרוס את הסיכוי!

Chance GIF by Norauto

להפסיק עם כל התנהגות וכל דיבור רע על האקס

עכשיו, יש סיבה שאני רוצה לסקר נושא זה תחילה … וזאת מכיוון שזה שאחד הדברים הראשונים שיוכלים להרוס "את הסיכוי לסיבוב שני" ולא סתם יש את הפתגם הידוע אם אתם אתם שונאים את הבוס ואת מיקום העבודה ורוצים לעזוב, תמיד כדאי לסיים את העבודה עם המעסיק במערכת יחסים טובה, כדאי שתמיד יהיה לכם מקום לחזור עליו אם לא יסתדר!

יש סיכוי טוב שמאז הפרידה שלך עשית או אמרת דברים שגרמו לאקס שלך לאבד יותר משיכה כלפיך. אל תדאגי, זה נורמלי לעשות את הטעויות האלה, במיוחד בשלב מוקדם לאחר פרידה קשה … אבל הבעיה שהמון אנשים ממשיכים לעשות את זה, וזה רק דוחף את האקס שלך רחוק יותר וכותש לאט את הסיכויים שלך לזכות בחזרה.

להפסיק להפגין כלפי חוץ את רגשותיך.

זה רלוונטי במיוחד לכל מי שנפרד ממש לאחרונה, מכיוון שבשבוע-שבועיים הראשונים סביר להניח שאת מרגישה שבורת לב ואובד נפש. זה טבעי לפרוץ בבכי באופן אקראי, ואז פתאום להחליט שאת שונאת את האקס שלך, ואז דקות אחר כך מתחילים להתגעגע אליהם כמו משוגעים.

ואת יכולה להרשות לעצמך קצת זמן להרגיש את העצב והדיכאון, אבל את תמיד רוצה לשמור על הרגשות האלה פרטיים … במיוחד מהאקס שלך.

תאמיני לי, הם יודעים שאתה פגוע… אבל הם לא צריכים לדעת שאת בקושי מתפקדת כרגע. עדיף לתת לאקס שלך לחשוב שאת ממשיכה במהירות, ושיש לך את הרגשות שלך בשליטה.

לא לפרסם מילים או ציטוטים עצובים ברשתות החברתיות

ואני שונא את זה שאני אפילו צריך להזכיר את זה, אבל לא צריך להגיד לכולם שאתם יודעים כמה החיים שלך מבאסים, או עד כמה הפרידה כואבת.

להפסיק להתחנן ולהתחנן בפני האקס שלכם .

אני יודע שאת עלולה להרגיש פיתוי ליצור קשר עם האקס שלך ולומר להם שאת מצטערת … להסביר כיצד הדברים יהיו שונים אם הם יתנו לזוגיות שלך הזדמנות נוספת …

לא להתנצל

מי רוצה להיות עם מישהו מספיק מיואש ופתטי כדי להתחנן ולהתחנן? זו תכונה לא אטרקטיבית, וזה מה שהאקס שלך מצפה ממך! הפכו את הציפיות שלהם והימנעו מהתנהגות מסוג זה מעתה לחלוטין.

להימנע מסכסוך או דרמה

אין שום דבר חיובי שיכול לצאת מוויכוח עם האקס שלך, וזה תמיד ידחוף אותם עוד יותר. תתנגדי לרצון שלך לספר לאקס שלך כמה את שונאת אותם,

לבסוף – ואני חושב שזה מסכם באופן כללי – אל תתנו לאגו ולביטחון ההערכה העצמית בשמיים לפגוע בכם

About the Author

lehakir

כתיבת תגובה