איך למצוא זוגיות 7 טיפים מנצחים

איך למצוא זוגיות 7 טיפים מנצחים

איך למצוא זוגיות בשנה הקרובה, אנשים רבים מתמודדים עם שנה חדשה ומחפשים להשיג יעדים קונקרטיים שיהפכו אותם למאושרים יותר – לרדת במשקל, לשתות או לעשן פחות, ללכת למקומות חדשים, להשלים פרויקטים אישיים. הם דברים שנמצאים פחות או יותר בשליטתו של אדם. זו הסיבה שאתה לא נוטה לראות אנשים רבים מחליטים, למשל, להיכנס למערכת יחסים בשנה הקרובה.

1.תבין מה יש לך להציע

אהבה פירושה לחלוק את עצמך עם מישהו אחר שמקבל אותך כמו שאתה. אבל לפני שאתה יכול לצפות שמישהו אחר יקבל אותך, אתה חייב לדעת איזה "עצמי" אתה מקרין.

אתה יכול להתחיל בזה שתענה על השאלה החשובה הזו התשובות שלך יעזרו לצייר תמונה של ה"אתה" שאתה מציע לבן הזוג הפוטנציאלי שלך

2. תעבוד על עצמך

זה יכול להיות לקחת את הכושר הגופני שלך ברצינות רבה יותר, לעבוד על ארון הבגדים ושגרת הטיפוח שלך, לטפח את הכישרונות והתחומי עניין שלך, או (הישאר איתי כאן) ללכת לטיפול .

לא משנה מה אתה עושה, אם אתה עובד על להפוך את עצמך לגרסה הטובה ביותר של עצמך, תבנה ביטחון עצמי ואנשים יתחילו לשים לב בך יותר ולחשוב עליך אחרת.

3. תחשוב על איך אתה מתקרב לנשים

אם אתה לא מעוניין לצאת עם נשים, אתה כנראה יכול לדלג על הסעיף הזה, אבל עבור הבחורים הרבים שנמצאים שם, זה מידע חיוני: הרבה נשים מוצאות שגברים שלא מכבדים אותם מהווים נקודת מבט ענקית. 

אם אתה משקיע עבודה כדי לבדוק – ואולי לשנות – את התפיסה שלך לגבי נשים ולהתייחס אליהן כאל בני אדם שראויים לשוויון זכויות ולהתייחס אליהם ברצינות.

נסה לדבר עם נשים שאתה מכיר או קרוב אליהן על החוויות שלהן עם סקסיזם של גברים. מומלץ לקרוא ספרים או עצות מקוונות כיצד להיות פמיניסטית טובה יותר(כן לגברים), וליישם את מה שאתה לומד. אתה תהיה אסיר תודה – וכך גם הנשים שאתה יוצא איתן לדייטים.  

הספרון הדיגיטלי "המפתח להצלחה עם נשים" יכול לעזור לך בזה

מדריך איך לגרום לנשים להמשך אלייך בטירוף

ספרון חינם

4. איך למצוא זוגיות בפגישת אנשים חדשים

אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להתחיל ביצירת חברים. תמיד אומרים שלהכיר חברים היא הדרך הבטוחה ביותר למצוא אהבה, וזה בגלל שזה נכון; זו דרך מצוינת לבנות מערכת יחסים הדדית המבוססת על אכפתיות ואמון.

5. שים את עצמך בחוץ

הזדמנויות להיות במערכות יחסים נובעות מיצירת קשרים, ואם אתה לא עושה דברים בסיסיים כמו לומר, "היי, בוא נלך לראות סרט" או "רוצה לשתות משקאות?"

יכול להיות שלעולם לא תגיע לנקודה שבה יש לך את השיחה "בואו נהיה אקסקלוסיביים". 

6. היו כנים לגבי הרגשות שלכם

אולי הדבר שמעכב אותך מהצלחה הוא שלא ניסית. זו הזדמנות ארוכה, אבל אם אתה מאוהב ואתה מפחד להוציא את זה החוצה, אולי הגיע הזמן לנסות ולהיות כנים לגבי הרגשות שלך. 

קל למצוא את עצמך לכוד במעגל של "עכשיו זה לא הזמן המתאים להעלות את זה"

אבל האמת היא שאם אתה באמת רוצה לגרום למשהו לקרות פשוט תעשה את זה!

7. איך למצוא זוגיות באתרי היכרויות

שקול היכרויות באינטרנט, למשל. שימוש ברשת היכרויות מקוונת הוא דרך מצוינת לגלות מי זמין באזור שלך. עם זאת, אל תיפול למלכודת של להיות בררן מדי, או לשפוט את כולם לפי תמונת הפרופיל שלו. אם אתה רוצה למצוא אהבה, תצטרך לתת לאנשים הזדמנות

אותה הזדמנות שהיית רוצה שהם יתנו לך.יש כאן רשימה מרשימה של אתרי היכרויות לפי "הרצון והצורך שלך"

אז תבחר נישה תרשם לאתרי היכרויות בחינם ואולי אפילו עוד היום כבר תסדר לך זוגיות או משהו חד פעמי לערב

About the Author

lehakir

כתיבת תגובה