איך להשיג חברה

איך להשיג חברה

איך להשיג חברה נהיה בשנים האחרונות נושא שעולה יותר ויותר על השורות והותיר גברים מכל תחומי החיים מרגישים לא מסופקים מבחינה רגשית ורוחנית. עם כל שנה שעוברת, מספר הולך וגדל של גברים פונים לאינטרנט על מנת למצוא את ההדרכה הנכונה שתעזור להם להשיג את היכולת להשיג חברה אחת או יותר מתי שמתחשק להם. עם ההדרכה הנכונה, כמעט כל גבר יכול להשיג חברה.

איך להשיג חברה נהיה בשנים האחרונות נושא שעולה יותר ויותר על השורות והותיר גברים מכל תחומי החיים מרגישים לא מסופקים מבחינה רגשית ורוחנית. עם כל שנה שעוברת, מספר הולך וגדל של גברים פונים לאינטרנט על מנת למצוא את ההדרכה הנכונה שתעזור להם להשיג את היכולת להשיג חברה אחת או יותר מתי שמתחשק להם. עם ההדרכה הנכונה, כמעט כל גבר יכול להשיג חברה.

למדריך המפורט ניתן לקבל חינם לזמן מוגבל את הספרון הדיגיטלי "המפתח להצלחה עם נשים"

מדריך איך לגרום לנשים להמשך אלייך בטירוף
מדריך איך לגרום לנשים להמשך אלייך בטירוף

מדוע יש גברים שלא מצליחים למצוא חברה

אולי הבעיה הגדולה ביותר של גברים מסוימים כיום היא שלעתים קרובות הם מאשימים נשים בחסרונות שלהן או בחוסר היכולת להשיג חברה. גברים אלה טוענים טענות כמו "כל הנשים מחפשות גברים רק עם כסף" או "נשים בררניות מדי". העובדה היא שהדברים הם כמו שהם והתלוננות/הצבעת אצבעות לא תשנה כלום.

;האנושות התפתחה כפי שהתפתחה בשנים האחרונות (לטוב ולרע) ואתה חייב להתפתח איתה אם אתה רוצה למצוא חברה. אתה לא הולך לשנות את הטבע הנשי ואם אתה באמת רוצה ללמוד איך להשיג חברה, תצטרך פשוט לקבל שנשים הן כפי שהן.

כמו שהם אמרו; אל תשנא את השחקן, תשנא את המשחק. ואתה חייב ללמוד איך לשחק את המשחק אם אתה רוצה להצליח

לשפר את עצמך כגבר כדי להשיג חברה

הדרך הטובה ביותר להשיג חברה היא לשפר את עצמך כגבר. ברגע שאתה מסוגל לבנות את עצמך לגבר בעל ערך גבוה, זה כבר לא יהיה עניין של מציאת חברה, אלא עניין של לבחור את הבחורה שאתה הכי אוהב. לעתים קרובות אומרים ש-20% המובילים מהגברים חולקים 80% מהנשים באפליקציות היכרויות ובעולם האמיתי – המטרה שלך היא להיכנס ל-20% המובילים של הגברים (ואידיאלי להשתמש באחד מאתרי ההיכרויות הטובים יותר ). בוא נעבור על איך אתה יכול לעשות את זה.

ההיבט הפיזי – כושר והיגיינה

זהו המרכיב הבסיסי והגולמי ביותר לשיפור עצמך כבן אדם. ברובד הבסיסי ביותר שלנו, אנו כבני אדם מחפשים אנשים אחרים שאנו נמשכים אליהם פיזית בראש ובראשונה. זה אומר להיות בכושר, להסתפר/לסדר את השיער בצורה טובה ולעתים קרובות, לדאוג לטיפוח שלך (ללא חד גבות), להריח נעים, עם חיוך בהיר, נשימה מנטה וכו'. זה לא משנה כמה אתה מצטיין בקטגוריות אחרות ; אם ההיגיינה שלך לא מתאימה, זה יהרוג כל משיכה מינית פוטנציאלית שנקבה עלולה להרגיש כלפיך. מסיבה זו אתה בהחלט חייב להיות נקי ולדאוג להיגיינה שלך בכל עת אם אתה מחפש להשיג חברה בקרוב

היכולת לפרנס/לדאוג לאישה מבחינה כלכלית

גברים רבים יקחו את זה בדרך הלא נכונה ויחשבו שכגבר, אתה חייב להיות עשיר כדי למשוך אישה כי חלק מהגברים האלה נמצאים באשליה שכל הנשים נמשכות רק לגברים עם כסף כאשר זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת . יש הבדל גדול בין להיות עשיר לבין להיות יציב כלכלית. כגבר, אתה חייב להרשות לעצמך לשלם את החשבון בכל התאריכים, להחזיק דירה ראויה, לקנות ארון בגדים הגון, לשלם על הסעות, לשלם על חופשה/חופשה מדי פעם, ופשוט להיות מסוגל לדאוג לאישה. צרכים מנקודת מבט פיננסית. אף אישה לא רוצה להיות עם גבר שבור ואם אתה לא יכול להרשות לעצמך לשמור על איכות חיים הגונה ואתה בוגר לגמרי, יהיה לך הרבה יותר קשה למצוא חברה. אחת התכונות הכי מושכות שיכולות להיות לגבר היא שאפתנות ונחישות; 

בעל אישיות טובה, חוש הומור ויכולת לספר סיפורים

עכשיו, ברור שלהפוך לאדם מצחיק זה לא פשוט כמו לבנות את שרירי הדו-ראשי שלך (אין חדר כושר אישי שאתה יכול להשתתף בו), אבל בהחלט יש דרכים לשפר את האישיות ואת חוש ההומור שלך. בדרך כלל, אנשים עושים זאת על ידי הכנסת עצמם לכמה שיותר מסגרות חברתיות. ברגע שאתה נמצא ליד אנשים במשך תקופות זמן ממושכות, תתחיל להבין טוב יותר איך אנשים מסוימים מגיבים לדברים מסוימים, מה הם מוצאים מצחיק, מה הם מוצאים מעניין וכו'. הטעות הגדולה ביותר שחלק מהגברים עושים היא שהם לא חושפים את עצמם למספיק מצבים חברתיים וזה מפריע ליכולתם להיות אישיים, מצחיקים, מקסימים ומושכים לאחרים. כדי לשפר את האישיות שלך, אתה חייב לדבר עם יותר אנשים (גברים ונשים) ולהכניס את עצמך לסיטואציות חברתיות יותר.

בעל חוש לסגנון

אמנם להיות מסוגנן וללבוש בגדים יפים זה בהחלט חשוב, אבל זה כנראה אחד הדברים הפחות חשובים מנקודת מבט כללית מאוד (לבוש יכול לקחת אותך עד הלום רק אם אין לך משחק/כסף/גוף נחמד וכו'). אתה לא צריך את הבגדים הכי יקרים או צעקניים, למעשה הדברים האלה יכולים להוות מכשול עבור הרבה נשים. עם זאת, אתה צריך בגדים נקיים שמתאימים לך היטב – זה כנראה ההיבט החשוב ביותר בסטייל בסך הכל. גלה איזה סוג של בגדים נראים עליך הכי טוב וודא שאתה תמיד לובש את המידה הנכונה. אם אתה חייב, שקול לשכור סטייליסט שיעזור לך להיראות טוב יותר. באופן כללי, זה הכי קל לטפל, אז הקפד לעשות את זה מהר ומוקדם כדי שתוכל להתמקד בעניינים חשובים יותר.

למד לשדר אינסוף כמויות של ביטחון עצמי

אחד הדברים שהרבה גברים נאבקים בהם הוא חוסר היכולת שלהם לשדר ביטחון. כפי שכולנו יודעים, ביטחון עצמי הוא אחד החלקים החשובים ביותר למשיכת בני המין השני, אבל זה נכון במיוחד מנקודת מבט של גבר. הדבר הגדול בביטחון עצמי בכל הנוגע לאיסוף נשים הוא שזה אפילו לא בהכרח צריך להיות ביטחון אמיתי – אתה רק צריך שהאדם שאתה מדבר איתו יאמין שזה אמיתי. הפרשת ביטחון נעשית באמצעות המילים שאתה מדבר וטונאליות, אך היא נעשית גם באמצעות שפת הגוף שלך. אתה חייב תמיד להיות בעל יציבה מצוינת, לדבר לאט ובקול רם מספיק כדי להישמע, להסתכל ישירות בעיניים שלהם (להימנע מלהסיט תחילה) ולהוציא את האווירה שפחות אכפת לך לקבל את האישור שלה. ישנם חלקים רבים ושונים של הפרשת ביטחון, אבל אלה הדברים העיקריים שיש לטפל בהם. ביטחון עצמי הוא ללא ספק אחד המרכיבים החשובים ביותר, אם לא החשוב ביותר.

איך למצוא חברה: איפה לחפש

חלק מהקוראים שלנו עשויים להרגיש שהם כבר בנו את עצמם לגבר בעל ערך גבוה, אבל הם עדיין נאבקים למצוא חברה. למרות שזה אולי נכון שאתה כבר גבר בעל ערך גבוה, חלק מהשגת ההישג הזה במלואו הוא היכולת למשוך נשים לכל מקום שאתה הולך. זה אומר כשאתה הולך לקנות מצרכים, הולך למקום העבודה שלך, עושה סידורים ואפילו באינטרנט.

עם זאת, ייתכן שאתה לא יודע היכן לחפש, אז בוא ניכנס להיכן ואיך אתה צריך למקם את עצמך כדי למצוא חברה.

הרשימה המדוקדקת והמפורטת שלנו תעזור לך למצוא בחורה לכל מטרה.

About the Author

lehakir

כתיבת תגובה